Profesyonel Fotoğraf Hizmetleri
Düğün ve Nişan Fotoğafçısı

İLETİŞİMİ KUVVETLİ BİR EKİBİZ
Sizi düşünür birlikte hareket eder, en iyisi için çalışırız.

Beyazsmokin.com (Düğün Fotoğrafçısı) bir Piküp Medya Kuruluşudur. 2011 yılında kurulan ana firmamız bünyesine Beyazsmokin.com (Düğün Fotoğrafçısı) 2013 yılında katılmıştır. Çalışma hayatına, başladığı günden günümüze daima ileri görüşlü olarak ihtiyaçlara en iyi bir şekilde cevap vermek üzerine bir kurgu ile ilerlemektedir.

Çalışma arkadaşlarımız da aradığımız en büyük 3 özellik ; iletişimi kuvvetli, eğlenceli ve sınırları olmayan bir hayal dünyasına sahip olmasıdır. Doğallıktan ödün vermeyen, samimi ve gülmenin sınırlarını zorlamayı seviyoruz.

Ekipmanlarımız daima güncel ve profesyonel seçilmiş kaliteli tercihlerdir. Çiftlerimiz ile birlikte ilerlemeyi ortak karar almayı, önceliği çiftlerimize sunmayı seviyoruz.

Beyazsmokin.com (Düğün Fotoğrafçısı) görüşme esnasında tam bir “Evlilik Öncesi Danışmanlık” adı altında çekimler için kullanılacak mekan fikirleri, fotoğraf çekimi öncesinde, çekim anında ve sonrasında yaşanılanları, alınacak önlemleri, en detaylı şekilde sunmaktadır. Bizim için öncelik “Güven” “Saygı” ve “Dürüstlük” olmuştur. Müşterilerimize teslim ettiğimiz albümlerimiz 1.sınıftır. Kaliteden ödün vermek istemeyiz. Ekstra bir çok seçeneğimiz mevcuttur.

Verdiğimiz hizmeti daima en yukarı çıkarmak için çalışıyoruz.

Düğün, Nişan ve Düğün Klibi Ekipmanlarımız

Dünya’da ün salmış Canon Markasınn En Güncel Fotoğraf Makineleri ile Video Çekimlerinde Yine Canon Markası Yanında DJI Markasının Üst Düzey Drone ve Gimbal Destekli Diğer Ürünlerini Kullanmaktayız.

İşimizi Ciddiye Aldığımız Doğru, Sizlerle Birlikte Bu Yolda En İyisi için Çalışıyoruz. Bu Çalışmalar için de Gerekli Yatırımları Yapıyoruz.

Sizlere Teslim Edilen Albümlerimiz de 1. Sınıf Kalitede Türkiye’nin En İyi Firması ile Çalışıyoruz. Herşey Sizin Mutluluğunuz için Düşünüldü.

Portfolyomuz
Düğün, Nişan ve Ürün Çekimlerimizi İnceleyebilirsiniz.

Ekipmanlarımız

Sahip Olduğumuz Profesyonel Ekipmanlarımızdan Bazıları
DJI Mavıc Pro Drone

En iyi anlarınızı kayıt altına alıyoruz, profesyonel ve son teknolojiyi sizlere sunuyoruz. Dron ile video hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Yeni Nesil DSL Makineler

Çekimleri Full Frame DSL Makineler ile gerçekleştiriyoruz. Yatırımlarımız daima en iyisi için..

Açılarımız Hep Farkklı

5 Farklı Objektif seçeneklerimiz mevcut, durum, mekan ve ortama göre farklı gözlerle ilerliyoruz.

Herşeyin Başı Işık

Işığımızın olması için ekipmanlarımızı en iyi şekilde optimize ediyoruz. Işık olmazsa hiç bir şey olmaz..

Hizmet ve Ürün Kalitemiz

Profesyonel çalışmayı seviyoruz, sizlere sunduğumuz ürün ve hizmetlerimiz de en iyisi olmak durumunda..

En İyisi İçin En İyisi

Amacımız sorunsuz bir çekim içerisinde en iyi kareleri yakalamak, biz sizin ile birlikte hareket ediyoruz. Siz ne istediğinizi biliyorsanız bizde onun karşılığını biliyoruz..