Her kadının hayali kendisini yıllardır hayalini kurduğu gelinliğin içinde görmektir. Sonunda hayaller gerçeğe dönüşmüş ve en özel günler unutulmaz bir hatıraya dönüşmek üzeredir. Tüm gün boyunca tuvalete bile gitmekte zorlanacağın bir gelinlik seçmiş olsan da iç çamaşırları ‘nın işlevselliği günü kurtarmana yardımcı olacaktır.

Gelinlik seçerken doğru iç çamaşırları giydiğinizden emin olun

Gelinlik seçerken doğru iç çamaşırları giydiğinizden emin olun

İç Çamaşırı Hangi Renk Seçilmeli?

Gelinlik her ne kadar beyaz olursa olsun iç çamaşırı ten rengi seçilmelidir. Bazı gelinlikler transparan veya yarı transparandır. Kişinin teninin az da olsa görünmesini sağlayan bu gelinliklerin içine beyaz iç çamaşırları giyildiğinde iki beyaz renk üst üste geleceğinden baskın bir ton oluşturacaktır. Bunun yerine ten rengi bir iç çamaşırının tercih edilmesi gelinliğin tonunu etkilemeyecek ve transparan gelinliklerin altında gerçek bir ten varmış görüntüsü oluşturacaktır.

İç Çamaşırı Modellerinde Sadelik

Gelinliğin altına giyilecek iç çamaşırlarının sade olması önemlidir. Fazla desenli sutyenler, gelinin olduğundan daha kilolu görünmesine neden olur. Kendinden desenli, dolgulu sütyenlerden oluşan modeller, gelinin üst bölgesini daha kilolu göstereceğinden bedeninize ve göğüs ölçünüze tam uyan bir takım tercih etmelisiniz. Korseli modelleri tercih edecekseniz modelin vücut tipinize uygun olduğuna emin olmalısınız. Korseli iç çamaşırı takımlarında göbek altı ve göbek üstü kesimli modeller bulunur. İçinde en çok rahat edeceğiniz modeli tercih ederek ince belli görünmenin yanı sıra rahat da olabilirsiniz.

Gelinlik seçerken doğru iç çamaşırları giydiğinizden emin olunSutyen Askılarının Görünmesini İstemiyorsanız

Sutyen askılarının görünmesini istemiyorsanız straptez modelleri tercih edebilirsiniz. Bu modellerin göğüs kupunda silikon bantlar vardır. Böylece göğsünüz ne kadar küçük olursa olsun çamaşırınız kaymayacaktır. Straptez modeller aynı zamanda açık gelinlik modelleri için de uygundur. İnce askılı veya askısız gelinliklerin altına giyildiğinde göze batan hiçbir rahatsızlık vermeyen modeller, jartiyerler aracılığıyla çoraba bağlandığı için gün boyu kaymadan sabit olarak kalırlar.

Sırtı açık gelinlik tercih edenlerin de kendinden yapışkanlı sutyenleri tercih etmesi gerekir. Silikon veya bant halinde bulunan sutyenleri kullanmak istemeyenler şeffaf askılı sutyenleri deneyebilir. Askılar sırt derisini sıkıştıracağı için şerit şeffaf olsa da sırt bölümünde bir sutyen çizgisinin geçeceği belli olacaktır. Bu nedenle yapıştırıcılı modeller daha çok tercih edilir.

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]